KONST / Litografier / Färglitografi 13546585
nr 1354 6585
Birgitta Westberg
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 72/90, bladets mått: 57x42 cm
Birgitta Westberg, svensk bildkonstnär född 1941 i Målerås, Småland.
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:05:08
100 kr
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Birgitta Westberg
Läs mer om Birgitta Westberg